SAAT
|
13 EKİM 2014 (PAZARTESİ)
|
14:00
|
Sayın Valimiz Vedat BÜYÜKERSOY’un Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü, ASKF Başkanı ve sporculardan oluşan heyet tarafından ziyaret edilmesi.
|
16:30
|
*Şehir Spor Salonu’nda günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılması.
Kayak, bedensel engelliler basketbol, badminton, güreş, boks, karate, taekwondo, judo, cimnastik, voleybol, ASKF futbolcularının gösterileri
Program sırası :
- Salona giriş en önde Türk Bayrağı, arkada Bakanlık Bayrağı.
- Sporcular branş olarak salona giriş yaparak spor salonunda protokol tribününü karşısında sıralanacak.
- Konuşmalar yapıldıktan sonra sporcular sıra düzeni bozulmadan tribünlere çıkarılacak.. Gösteri yapacak sporcular gösteriye çıkışa hazır olacak
Gösteri Programı
Program Öncesi Yapılacak Hazırlıklar
|
Tesis personeli görev sırası
|
Ara Müziği –.
|
Gösteri başlangıcında Salon görevlileri judo /güreş minderlerini getirerek yerleştirecek
|
1. Güreş gösterisi Ara Müziği.
|
|
2.Cimnastik Gösterisi Ara Müziği.
|
|
3.Judo gösterisi /Ara Müziği
|
Judo gösterisi bitiminde salon görevlileri minderleri kaldırarak tatamileri serecek.
|
4.Karate gösterisi /Ara Müziği.
|
|
5.Taekwondo gösterisi /Ara Müziği.
|
Taekwondo gösterisi bitiminde – Salon Görevlileri tatamileri toplayacak
|
6. Boks gösterisi Ara Müziği.
|
|
7.Bedensel Engelliler Basketbol Show/ Ara Müziği.
|
|
8. Badminton Gösterisi /Ara Müziği.
|
|
9. Voleybol Gösterisi /Ara Müziği.
|
|
10.Kayak Gösterisi /Ara Müziği-
|
Kayak gösterisi bitiminde Salon görevlileri slalom çubuğu ve huniler salona dizecek.
|
11.Futbol Gösterisi
|
|
Pazartesi Program bitişi
|
|
|
SAAT
|
14 EKİM 2014 (SALI)
|
16:00
|
Gençlik Merkezi’nde Spor ve Sağlık üzerine Panel-Konuşmacı Muş Alparslan Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sayın Nihat DEMİR
|
17:00
|
Gençlik Merkezinde Masa Tenisi Veteranlar Show.
|
|
SAAT
|
15 EKİM 2014 (ÇARŞAMBA)
|
15:00
|
Şehir Stadyumunda Futbol Müsabakasının yapılacak
|
15:00
|
Atatürk Spor Salonunda Amatör Spor Haftası Güreş Müsabakaları yapılacak
|
15:00
|
Şehir Spor Salonunda Amatör spor haftası Voleybol Müsabakası yapılacak.
|
|
SAAT
|
16 EKİM 2014 (PERŞEMBE)
|
15:00
|
Amatör spor haftası Taekwondo müsabakalarının Şehir Spor Salonunda yapılacak.
|
15:00
|
Amatör Spor Haftası Bayanlar Voleybol Müsabakası Atatürk Spor Salonunda yapılacak
|
15:30
|
Tekerlekli Kayak Yarışlarının yapılacak (Karayolları Kavşağından başlayarak Valilik önü bitiş )
|
SAAT
|
(17 EKİM 2014 CUMA)
|
14:00
14:30
|
Kortej toplanma (Muş Valimiz Sayın Vedat BÜYÜKERSOY’un görüşü alındıktan sonra belirlenen güzergahta (Valilik Önünden başlangıç –Şehir Stadı bitişyeri )
Kayak, bedensel engelliler basketbol, atletizm, badminton, güreş, boks, karate, taekwondo, judo, cimnastik, masa tenisi, voleybol, basketbol, ASKF futbolcuları ve halkın katılımı ile yürüyüş yapılacaktır.
Amatör Spor Kulüplerine Stadyumda malzeme yardımı yapılacak .
|
15:00
|
Amatör Spor Haftası Badminton müsabakalarının Atatürk Spor Salonunda yapılacak
|
|
SAAT
|
18 EKİM 2014 (CUMARTESİ)
|
13:00
|
Amatör spor haftası Karate müsabakaları Atatürk Spor Salonunda yapılacak
|
15:00
|
Stadyumda Atletizm yarışlarının yapılması 800-1500 mt.
|
09:00
|
Şehir Spor Salonunda Judo Müsabakaları yapılacak
|
|
SAAT
|
19 EKİM 2014 (PAZAR)
|
12:00
|
Gençlik Merkezi’nde Amatör Spor Haftası kupa, madalya töreni ve kapanış.
|
14:00
|
Amatör Haftası Program bitişi
|