2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI FAALİYETLERİ YARIŞMA TAKVİMİ YAYINLANMIŞTIR

  2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI FAALİYETLERİ YARIŞMA TAKVİMİ YAYINLANMIŞTIR

  Haberi Oku

  SPORCUMUZ AKBİNGÖL YİNE ŞAMPİYON

  02-03 Temmuz 2019 tarihleri arasında Romanya’nın Cluj kentinde 49. yapılan Balkan Gençler Şampiyonasında Milli Atletimiz Emine Akbingöl 5000 metre Genç Kadınlar yarışmasında Balkan Şampiyonu olmuştur.

  Haberi Oku

  İL SPOR MERKEZLERİ VE ENGELLİLER İL SPOR MERKEZLERİ AÇILIŞ PROGRAMI İLİMİZDE COŞKUYLA YAPILDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından, 2018 - 2019 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesiyle başlayacak olan, çocukların yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirebilmesi ve sporla tanışmalarını sağlamak amacıyla başlatılan İl Spor Merkezleri ve Engelliler İl Spor Merkezleri açılış programımız çok sayıda veli ve sporcularımızın yer aldığı Kortej Yürüyüşü ve çeşitli gösterilerle Şehir Stadyumunda yapıldı.

  Haberi Oku

  TEKERLEKLİ KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ SPORCU SEÇMELERİ YAPILDI

  Kış sezonunun sona ermesiyle birlikte kavurucu sıcakta milli takıma hazırlanan sporcularımız için “Tekerlekli Kayak İl Birinciliği Sporcu Seçmeleri” yarışması düzenlendi

  Haberi Oku

  İL SPOR MERKEZLERİ BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından, 2018 - 2019 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesiyle başlayacak olan, çocukların yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirebilmesi ve sporla tanışmalarını sağlamak amacıyla başlatılan İl Spor Merkezleri, 29 Haziran’da kapılarını gençlere açıyor.

  Haberi Oku

  ATLETİZMDEN İLİMİZE BAŞARI

  11-12 Mayis 2019 tarihleri arasında Türkiye Atletizm Federasyonun Faaliyet Programınde yer alan U16 Bölge Şampiyonasında ilimizi temsil eden sporcularımız takım halinde de Bölge İkincisi olmuştur.

  Haberi Oku

  “MUŞ OLİMPİYATLARI AÇILIŞ PROGRAMI YAPILDI”

  Sporun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması, çocuk ve gençlerimizin spora teşvik edilmesi, her yaştaki vatandaşımızın sağlıklı bir yaşam için beden eğitimi ve spor faaliyetlerine katılımın sağlanması amacıyla 23-27 Nisan 2019 tarihleri arasında farkındalık oluşturmak amacıyla “Haydi Muş Spora” sloganı ile 20 Branşta gerçekleştirilecek olan ‘Muş Olimpiyatları’ açılış programı Şehir Stadyumumuzda yapıldı.

  Haberi Oku

  HAYDİ MUŞ SPORA! ⛹️‍♀️🤸🏿‍♂️🏓 🏋🏻‍♂️

  Sporun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması, çocuk ve gençlerimizin spora teşvik edilmesi, her yaştaki vatandaşımızın sağlıklı bir yaşam için beden eğitimi ve spor faaliyetlerine katılımın sağlanması amacıyla 21-25 Nisan 2019 tarihleri arasında farkındalık oluşturmak amacıyla “Haydi Muş Spora” sloganı ile 22 Branşta ‘Muş Olimpiyatları’ gerçekleştirilecektir.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER