??Sultan Alparslan Parkı
#türkiyeningücügençliği ile Her Daim Daha Güçlüyüz!
Valimiz Sayın Avni Çakır, eşi Bahar Çakır Hanımefendi, Vali Yardımcılarımız ve eşleri, İl Müdürümüz Mehmet Arif Taşdemir, gençlerimiz ile birlikte, ”15-21 Mayıs #gençlikhaftası “ ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Gençlik Yürüyüşüne’ katılım sağladılar.
Program; halayların çekilmesi, oryantiring, kano, zipline etkinlikleri ve gençlere köfte ekmek ikramıyla sona erdi.